سایر اخبار / معادن
چهارشنبه   ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۳
دسته بندی: سایر اخبار / معادن
کد خبر: ۱۱۵۸
تعداد بازدید: ۵۱۵۳

بازدید استاندار گیلان از غرفه بتلند

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، استاندار گیلان در بازدید از غرفه مجتمع تولیدی بتلند، کار تولیدی و صنعتی آن هم با هدف خدمت گزاری به خانواده معظم شهدا را کاری بزرگ و توفیقی چند وجهی نامید. ارسلان زارع که برای بازدید و خداقوت به همکاران صنعتگر گیلانی به این نمایشگاه آمده بود، در غرفه مجتمع تولیدی بتلند نیز نشستی با مدیرعامل گروه توسعه صنایع و معادن کوثر و مدیران مجتمع تولیدی بتلند داشت.
وی در این دیدار صمیمانه، سازمان اقتصادی کوثر را هم متعلق به همه مردم ایران از جمله مردم مجاهد و شهید پرور گیلان دانسته و ضمن دعوت از مدیرعامل گروه توسعه صنایع و معادن کوثر به همراه مدیران مجتمع تولیدی بتلند برای بازدید از استان گیلان، آمادگی خود را به منظور اعلام حمایت از تولیدات با کیفیت مجتمع  تولیدی  بتلند و توسعه همکاری در استان توریستی گیلان اعلام نمود و همچنین مقرر شد مدیران بتلند پیگیری‌های لازم به منظور حضور عملیاتی در این استان را در دستور کار خود قرار دهند. 
در این دیدار مهدی آل ابراهیم مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر ضمن خوش آمدگویی و استقبال از استاندار گیلان و همراهان و تشریح توانمندی‌ها و فعالیت‌های گروه معادن و سازمان اقتصادی کوثر از مسئولیت‌شناسی و تعهد ایشان نسبت به تولیدکنندگان حوزه مأموریت‌شان قدردانی کرد و آمادگی خود را برای گسترش همکاری‌ها اعلام نمود.
انتهای پیام /
آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار